ترحیم و تشریفات

برگزاری انواع مراسمات ترحیم و تشریفات

اجرای موسیقی زنده در مراسم ختم

اجرای موسیقی زنده در مراسم ختم

موسیقی در کیفیت مراسم ختم اثر بسزایی دارد. اگر دوست ندارید مجلس ختم یکنواخت و تکراری باشد، حتما اجرای موسیقی زنده را تجربه نمایید. اما برای رضایت از نتیجه کار باید بتوانید با گروهی مجرب و متخصص همکاری کنید. در غیر این صورت به دلیل حساس بودن و دشواری اجرای زنده ممکن است از نتیجه کار راضی نباشید. ما در مجموعه ترحیم و تشریفات اجرای موسیقی زنده در مراسم ختم را به صورت تخصصی انجام می دهیم. اگر به دنبال مجموعه ای قدرتمند و معروف هستید، می توانید به ما اعتماد کنید.

موسیقی زنده در مراسم ترحیم

موسیقی انواع مختلفی دارد. قطعات ارزشمند موسیقی فقط برای شادی کردن ساخته نشده اند. آهنگ ها و ترانه های غمگینی برای لحظات تلخ زندگی در دسترس هستند. آهنگ های پاپ و سنتی بسیاری برای مراسم ختم ارائه شده اند. قطعا موسیقی در هر مراسمی آن را باشکوه تر جلوه می دهد. این امر برای مراسم ترحیم نیز صدق می کند. اگر با سازهایی چون نی آشنایی دارید، قطعا می دانید که این آلات موسیقی سوز مخصوصی دارند. دف نوازی از زمان های بسیار دور برای سوگواری مورد استفاده قرار می گرفت. هم اکنون نیز علاوه بر این دو ابزار قدرتمند آلات موسیقی جدیدی وارد بازار شده اند.

با ترکیب سازهای مختلف می توان اجرای اندوهگین شگفت انگیزی را تجربه کرد. قطعا می توان آهنگ های آماده را در مراسم پخش نمود. با این حال اگر تنها یکبار تجربه تماشای اجرای زنده را داشته باشید، می دانید که این اجراها حس و حال متفاوتی را منتقل می کنند. حسی که با هیچ یک از قطعات موسیقی آماده به دست نمی آید. اجرای موسیقی زنده در مراسم ختم مهارت بسیار بالایی را می طلبد. انجام کار گروهی و هماهنگی بین اعضای آن اهمیت زیادی دارد. افراد تازه کار نمی توانند به خوبی از عهده این کار برآیند.

 به دلیل حساسیت مراسم ختم و عزاداری اهمیت اجرا دو چندان می شود. به عبارت دیگر جای هیچ اشتباهی باقی نمی ماند. مجموعه ترحیم و تشریفات آگاهی کاملی نسبت به اجرای زنده در مراسم سوگواری دارد. به همین علت مرکزی مطمئن برای اجرای این کار حساس محسوب می شود. برای آشنایی بیش تر با نحوه اجرای موسیقی زنده در مراسم ختم با ما همراه باشید.

نمونه اجرا زنده گروه ترحیم تشریفات

اجرای موسیقی زنده با بهترین امکانات در مراسم ختم

در اجرای زنده نه تنها تخصص و مهارت گروه بلکه امکانات باند اهمیت زیادی دارد. اگر می خواهید اجرای بی نظیری را در مراسم عزا تجربه نمایید، باید امکانات گروه را در نظر بگیرید. بر اساس نیاز متقاضی اجرا می تواند حرفه ای تر شود. برای مثال ممکن است به دنبال گروهی کوچک باشید. قطعا اجرا می تواند به دف نوازی و نی نوازی ختم شود. این آلات موسیقی می توانند مجلس را به شدت سوزناک کنند. با این حال استفاده از امکانات و تجهیزات دیگر کیفیت اجرا را چند برابر خواهد نمود. بدیهی است که اجرای قطعات مختلف با آلات متفاوت موسیقی به تمرین زیادی نیاز دارد تا بتواند تاثیرگذاری بیشتری بر روی مخاطبان داشته باشد.

گروه های موسیقی ترحیم و تشریفات با داشتن اجراهای بی شمار در این کار تخصص یافته اند و تجربه کافی دارند. برترین قطعات موسیقی با بهترین امکانات در مراسم سوگواری توسط این مجموعه اجرا می شوند. ترکیب نی، دف و گیتار اجرا را شگفت انگیز می کند. لازم به ذکر است که مداح حرفه ای نیز در مراسم حضور خواهد داشت. مداحی در کنار اجرای سوزناک زنده فضایی اندوهگین و غم انگیز برای سوگواری به وجود خواهد آورد. نمونه اجرای موسیقی زنده در مراسم ختم را می توانید در سایت مشاهده نمایید. شما همچنین قادر هستید از طریق آپارات ترحیم و تشریفات اجرای زنده گروه های مجموعه ما را تماشا کنید. برای داشتن یک مراسم ختم به یاد ماندنی می توانید پکیج های موجود را بررسی و رزرو نمایید.

مجموعه ترحیم و تشریفات با داشتن قدمتی طولانی و تجربه ای بی نظیر شما را در این مسیر تنها نمی گذارد. اگر قصد دارید مراسم خود را به نحو احسن برگزار نمایید، حتما با ما تماس بگیرید. راه های ارتباطی در وب سایت درج شده اند. علاوه بر این مشاوران به صورت رایگان شما را راهنمایی خواهند کرد. شما همچنین قادر هستید علاوه بر اجرای موسیقی، مداحی بی نظیری را در مراسم خود تجربه نمایید.

بسته های متنوع اجرای زنده در مراسم ختم

پکیج نقره ای
اجرای زنده به همراه نی
میلیون تومان به ازای هر ساعت
  • سیستم صوتی حرفه ای
  • 5 تا 6 عدد باند بخش صدا
  • اجرای نی توسط استاد
پکیج طلایی
اجرای زنده به همراه دف، نی و تار
میلیون تومان به ازای هر ساعت
  • سیستم صوتی حرفه ای
  • تعداد مورد نیاز باند پخش صدا
  • اجرای نی توسط استاد
  • اجرای دف و تار توسط تیم مجرب
محبوب
پکیج برنزی
اجرای زنده به همراه تار
میلیون تومان به ازای هر ساعت
  • سیستم صوتی حرفه ای
  • 3 تا 4 عدد باند پخش صدا
  • اجرای تار توسط استاد

شاید برای بسیاری از افراد سوالی پیش بیاید که چرا در مراسم ختم از موسیقی سنتی استفاده می‌شود و چه ارتباطی با موسیقی دارد. زمان در حال تغییر و تحول است و در گذشته تنها مداحی و روضه‌خوانی در مراسم ترحیم اجرا می‌شد، اما امروزه شیوه‌های متنوعی در اجرای مراسم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بعضی از مراسم‌دهندگان اصلاً ترجیح نمی‌دهند روضه‌خوانی و مداحی را در مراسم ختم اجرا کنند و به دنبال یک سبک اجرایی دیگر هستند که روضه‌خوانی در آن جایگاه اصلی ندارد

سوالات متداول اجرای موسیقی زنده در مراسم ختم

بهتر است اجازه دهید اجرای آهنگهای غمگین در مراسم شام غریبان مراسم سوم مراسم شب هفت مراسم چهلم یا سالگرد ترکیبی از آهنگهای درخواستی شما و آهنگهای گلچین شده خود گروه باشد. تجربه نشان داده است که هر وقت فقط آهنگ های مدنظر خود صاحب عزا اجرا شده آن مراسم یادبود و بزگداشت خراب شده است.

در صورتی که مهمان حاضر در مراسم یادبود شما ثابت هستند، بهتر است که میزان اجرای گروه موسیقی عرفانی نی و دف در مراسم ترحیم ۴۵دقیقه تا یک ساعت باشد مگر با صلاح دید خود صاحب عزا که با روحیات مهمانها آشنایی بیشتری دارند. در صورتی که مهمانهای حاضر در تالار یا هتل یا سالن اجتماعات متغیر و بعد چنددقیقه مجلس ختم را ترک میکنند اجرای گروه موزیک ۲ یا الی ۳ ساعت هم باشد موردی ندارد.